ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 18 березня 2015 р.

Арсеній Яценюк доручив до 1 червня розробити програму компенсації для малозабезпечених громадян при придбанні ліків і медпрепаратів


ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд України готовий перерозподілити частину коштів, аби допомогти малозабезпеченим громадянам у придбанні лікарських засобів і медичних препаратів. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду в середу, 18 березня.

«Через курсову різницю і через те, що ситуація в країні доволі тяжка, нам треба допомогти малозабезпеченим купувати лікарські засоби і медичні препарати», - наголосив він.
Арсеній Яценюк звернувся до Міністра охорони здоров’я України Олександра Квіташвілі разом із Міністерством соціальної політики України розробити програму компенсації для малозабезпечених громадян при придбанні ліків і медпрепаратів.

Глава Уряду також наголосив на необхідності «широкого жесту українських фармацевтичних компаній в допомозі малозабезпеченим купувати за низькими цінами ті медичні препарати, які їм найбільш необхідні».

Він доручив Міністру охорони здоров’я  провести з цього питання зустріч із виробниками ліків і медпрепаратів, а також із Міністерством фінансів України: «Певну частину коштів ми готові перерозподілити для того, щоби допомогти малозабезпеченим».
Ці завдання, за словами Арсенія Яценюка, необхідно вирішити в найкоротші терміни – до 1 червня.

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=248017911&cat_id=244276429

Немає коментарів: