ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 12 березня 2015 р.

Головні тези звіту уряду: 100 днів роботи - Міністр МОЗ О.Квіташвілі


http://businessua.com/: Сьогодні "уряд камікадзе 2.0" представив звіт про результати перших 100 днів своєї роботи. Відповідну презентацію розмістили на урядовому порталі, а самі міністри виступили в Клубі Кабміну з звітом.

Голова Моз Олександр Квіташвілі: Залучено понад $215 млн на проект "Покращення медичних послуг для населення" від Світового банку і понад $133 млн безоплатної допомоги Глобального Фонду на боротьбу з туберкульозом і ВІЛ/СНІД. Спрощені процедури ліцензування, передліцензійної перевірки, ліцензійні умови провадження господарської діяльності з оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами. Скасовано ліцензування імпорту активних фармацевтичних інгредієнтів. Усунуто дублювання функцій контролюючих органів. Введено безстрокове дію реєстраційного посвідчення після одноразової перереєстрації ліків. Спрощено процедури реєстрації оригінальних лікарських засобів для лікування певних видів захворювань. Створені виїзні мультидисциплінарні бригади (психіатр, психотерапевт, психолог) швидкої медичної допомоги. Децентралізовано фінансування установ охорони здоров'я.

за матеріалом http://businessua.com/vlada/16794golovni-tezi-zvitu-uryadu-100-dniv-roboti.html#

Немає коментарів: