ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 9 лютого 2015 р.

Власник скандальної рівненської аптеки відповідатиме за продаж наркотиків

Незаконну діяльність власника та директора аптек «Аптека 711» та «Аптека 111», що на вулиці Костромській в Рівному викрили правоохоронці. Це вдалося зробити спільними зусиллями працівників ВБНОН УМВС України в Рівненській та Волинській областях.

Як повідомили у СЗГ УМВС України в Рівненській області, міліціонери впродовж 2014 року проводили низку заходів, у ході яких задокументували збут сильнодіючих препаратів в особливо великих розмірах на загальну суму понад 20 тисяч гривень. 40-річний Юрій, особисто, ігноруючи всі вимоги чинного законодавства, продавав «постійним покупцям» сильнодіючі препарати без відповідного рецепту.

Під час проведення санкціонованого обшуку за місцем проживання зловмисника, правоохоронці виявили блістери з сильнодіючими засобами та ящик кодеїновмісних препаратів.

- За цим фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 4 статті 321 Кримінального кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних і сильнодіючих речовин), - зазначив начальник ВБНОН УМВС України в Рівненській області Ігор Крутій. - Чоловіку загрожує кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі строком до десяти років.

http://vse.rv.ua/news/1422297045-vlasnik-skandalnoyi-rivnenskoyi-apteki-vidpovidatime-za-prodazh-narkotikiv.html

Немає коментарів: