ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 6 лютого 2015 р.

Генштаб сообщил, что аптечек на фронте достаточно


Военные подразделения в зоне АТО обеспечены медикаментами на 85%, медицинским оснащением на 90%, средствами персональной защиты на 100%.

Об этом на брифинге сообщил выполняющий обязанности спикера Генерального штаба Вооруженных Сил Украины Владислав Селезнев.

Содержимое аптечек обеспечит солдатам базовую и достаточную самопомощь в случае болевого шока, поражений, устранения спазмов, для остановки сложного кровотечения.
Важно обеспечить каждого бойца индивидуальной аптечкой, поскольку, статистика гласит, что 60% смертей на фронте происходят из-за отсутвия первой помощи при кровотечении.

http://www.likar.info/news/news-69426-genshtab-soobschil-chto-aptechek-na-fronte-dostatochno/

Немає коментарів: