ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 17 лютого 2015 р.

Чи здешевіють ліки в аптеках Миргорода?


Питання здорожчання цін на медичні препарати - одна із злободенних тем, яка турбує практично всіх споживачів. Вартість ліків зростає чи не щодня. А зарплата і пенсії – залишаються незмінними.

Ураховуючи соціальну значимість цього питання ще у грудні минулого року рішенням 48 сесії Миргородської міської ради було затверджено звернення депутатів Миргородської міської ради щодо зниження цін на медичні препарати. Керівникам закладів було рекомендовано знизити ціни на лікарські засоби у період із 1 грудня 2014 року по 1 квітня 2015 року та привести їх у відповідність до цін 1 квітня минулого року.

Відповідне звернення отримали керівники всіх аптек та аптечних закладів, які розташовані на території міста. У Миргороді налічується 34 таких заклади.

Моніторинг ситуації свідчить про те, що лише деякі керівники фармацевтичних установ із розумінням відгукнулися на пропозиції та запровадили систему пільгових знижок.

Сподіваємося, що інші керівники аптек  також долучаться до своїх колег та підтримають акцію по здешевленню вартості медичних препаратів в аптечній мережі нашого міста для незахищених верств населення.

 Миргородська міська рада


Немає коментарів: