ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 20 лютого 2015 р.

У закладі, де взяли кошти за вакцинацію, провели роз’яснювальну роботу


comments.ua:  Днями у мережі з`явилось повідомлення, що у Кіровограді за вакцинацію дитини у медзакладі взяли кошти.  Кіровоградець Костянтин Поляков повідомив, що у пологовому будинку за щеплення БЦЖ для дитини, лікарі вимагали 100 гривень «благодійного внеску».

З проханням прокоментувати ситуацію «РК» звернувся до начальника міського управління охорони здоров’я Оксани Макарук.

За її словами , усе вакцинування дітей проводиться дільничними лікарями безкоштовно в амбулаторіях і ніхто не має права вимагати гроші за препарати, придбані державним коштом. Проте, оскільки закупівля вакцини БЦЖ проведена ще не стовідсотково, то в деяких медичних закладах її може не бути. Тривалий час поставки вакцин БЦЖ затримувались, адже вони надходять від російського виробника, і виникали проблеми з перереєстрацією. У таких випадках лікарі можуть пропонувати батькам закуповувати вакцини в аптеках самостійно.
Щодо ситуації з пологовим будинком, то медзаклад за кошти власного фонду, а не держбюджету закупив необхідні вакцини. У пологовому будинку мають робити прививки лише новонародженим дітям. Оскільки доньці Полякова робили щеплення у порядку виключення, адже вона не новонароджена, то лікарі попросили «благодійний внесок». Як повідомила Макарук, з медзакладом уже проведено роз’яснювальну роботу, і такі випадки більше не повторяться. Начальник управління охорони здоров’я пообіцяла, що найближчим часом на сайті управління з’явиться інформація про закупівлю усіх вакцин.

http://kirovograd.comments.ua/news/2015/02/19/140003.html

Немає коментарів: