ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 7 лютого 2015 р.

Іноземні ліки в Україні продаються краще місцевих


У 2014 р найбільш продаваним ліками в Україні залишився «Актовегін» (лікування серцево-судинних захворювань) японської компанії Takeda. Торік обсяг продажів цього препарату склав $ 22 млн.

Про це свідчать дані дослідницької компанії SMD.

З третього на друге місце перемістилася «Но-шпа» французької компанії Sanofi, якій було продано на $ 17 млн. Крім того, в топ-3 потрапив «Німесил» італійської Menarini Group, яка роком раніше була тільки на восьмому місці. Директор Агентства медичного маркетингу Юрій Чертков пояснює поліпшення позицій «Німесіл» активізацією просування цього препарату через аптечні мережі.

Крім «Німесіла», піднятися в рейтингу з десятого на восьме місце вдалося українському препарату «Цитрамон-Дарниця». Чертков каже, що аптечні мережі при виборі для асортименту «Цитрамона» від різних виробників вибирають дарницький препарат, оскільки його краще знають споживачі.

Торік затребуваним став «Налбуфин» (піднявся з 25-го на 12-е місце), який закуповується для потреб учасників антитерористичної операції, а також «Серетид Дискус» (з 30-го на 15-е). Останній препарат, що застосовується для лікування астми, став активніше призначатися лікарями, розповідає Чертков.За матеріалами Капітал

Немає коментарів: