ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 11 лютого 2015 р.

У Державній регуляторній службі діє робоча група з дерегуляції фармацевтичної галузі6 лютого у Державній регуляторній службі відбулося перше засідання робочої групи з питань реформування та розвитку вітчизняного фармацевтичного сектору галузі охорони здоров’я, дерегуляції фармацевтичної галузі

У засіданні взяли участь 45 фахівців від бізнес-середовища та державних органів, зацікавлених у дерегуляції цієї сфери з метою формування профільної робочої групи, а також спільного напрацювання першочергових дій.

Свої пропозиції висловили представники Громадської організації «Всеукраїнське об’єднання Миколаївська фармацевтична асоціація ФармРада»; Об’єднання роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України; Союзу споживачів медичних послуг, лікарських засобів і виробів медичного призначення; Об’єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України; Асоціації виробників ліків України, ТДВ Інтерхім; Київської обласної аптечної асоціації.

Так, підприємці пропонували:

-переглянути контролюючі функції ЦОВВ;
-зменшити кількість перевірок;
-виявити регуляторні акти, які прийняті з порушеннями або потребують внесення змін;
-внести зміни до Національного  переліку лікарських засобів ліків;
-напрацьований пакет антикризових заходів довести до логічного завершення;
-уніфікувати усі переліки лікарських засобів, ціни на які регулюються державою.

За результатами засідання учасники домовилися створити профільну робочу групу для постійної роботи з питань дерегуляції фармацевтичної галузі, виявлення регуляторних актів, які прийняті з порушеннями або потребують внесення змін, надання пропозицій щодо покращення становища у відповідній галузі.

Координатор профільної робочої групи від Державної регуляторної служби України – Костіна Наталія (тел. 286-01-92, e-mail: kostina@dkrp.gov.ua).

Очікуємо на ваші пропозиції з урегулювання проблем у фармацевтичній галузі та нагадуємо, що у подальшому ви можете долучитися до роботи групи.


http://www.dkrp.gov.ua/info/4207

Немає коментарів: