ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 13 лютого 2015 р.

"Діабетики й гіпертоніки хапають за руки, просять ліки"


http://gazeta.ua: — Говорили з людьми в одному бомбосховищі. Навідріз відмовилися їхати з міста. Наступного дня всі 60 чоловік стояли в черзі біля автобусів. А знаєте чого? У сусідній будинок влучила міна, — розповідає волонтер Наталія Воронкова.

6 лютого вона допомагала вивозити жителів Дебальцевого на Донеччині. Тоді вдалося домовитися про "зелений коридор". З восьмої до десятої ранку автобусам дозволили заїхати в місто. 4 год. волонтери збирали місцевих. Із 14.00 до 16.00 — вивозили людей. Потім бойові дії поновилися.

— Потрібно хоча б два дні тиші. В місті лишаються ще п'ять тисяч людей. Немає їжі, води, медикаментів. Діабетики й гіпертоніки хапають за руки, просять ліки. В одному сховищі біля виходу стояла коробка з-під холодильника, там лежала бабця. Каже: "Деточка, привези мне что-нибудь от сердца, а то я уже ходить не могу". Один день треба, щоб розвісити по місту оголошення про евакуацію. Бо більшість людей за короткий час оповістити не вдається. Мобільний зв'язок не працює. Третій тиждень немає електрики, не можна зарядити телефони. Буває, що частина родини сидить в одному підвалі, частина — в іншому, де застав обстріл. Через волонтерів передають записки, бо не можуть вийти. Підійшла заплакана жінка. Просила забрати її дітей із села Красний Пахар. Нам військові заборонили туди їхати. Жінка просто захлиналася сльозами. Хлопці з батальйону Кульчицького допомогли, вивезли трьох дітей. Найменша, 5-місячна дівчинка була дуже хвора. Бо ховалися в сирому погребі.

— Диверсанти ДНР, які прориваються в місто, цілеспрямовано стріляють із мінометів по сховищах, — говорить 51-річна Діана Макарова, одна з організаторів евакуації. — Ми бачили багато розбомблених і спалених. Місцеві телефонують, плачуть. Просили забрати жінку з дитиною-інвалідом, яка народилася без рук і ніг. Ми відправили групу, але їх не пропустили через обстріли.

Сергій ДЕМЧУК

http://gazeta.ua/articles/ukraine-newspaper/_diabetiki-j-gipertoniki-hapayut-za-ruki-prosyat-liki/609426

Немає коментарів: