ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 24 лютого 2015 р.

КМР: забезпечити безкоштовними ліками пільговиків - не вдасться


kirovograd.comments.ua: Батьки дітей з обмеженими можливостями, які мають право на отримання пільгових рецептів для придбання ліків, скаржаться на те, що в лютому були позбавлені такої можливості, передають «Новини Кіровоградщини».

Таких дітей у Кіровограді – 114, всі вони перебувають на обліку в дитячій міській поліклініці і підпадають під дію міської програми медико-соціального забезпечення пільгових та соціально не захищених верств населення міста Кіровограда на 2015 рік.

«Ліки їм відпускаються безоплатно або на пільгових умовах», - пояснює начальник управління охорони здоров’я міськради Оксана Макарук.

Програмою передбачено кошти на забезпечення пільгових рецептів та на відшкодування вартості ліків КП «Кіровоградфармації». Загальна сума грошей по пільгових рецептах становить 953,7 тисячі гривень.

По дитячій міській поліклініці на відшкодування вартості пільгових рецептів дітям за рахунок загального фонду міського бюджету, відповідно до розрахунків на початок року, передбачено 610 тисяч гривень. Існує кредиторська заборгованість за минулий рік  – 163 тисячі гривень перед підприємством «Кіровоградфармація», яке й забезпечує ліками пільговиків. Видатки були профінансовані наприкінці минулого року, але не були пропущені органами казначейства.
За два місяці цього року медпрепаратів відпустили більш, як на 50 тисяч гривень, за які ще не розрахувались.

Міська галузь охорони здоров’я фінансується за рахунок субвенції з державного бюджету. Поки що вдалося  проплатити «Кіровоградфармації» лише 23 тисяч гривень.
Підприємство так працювати не може, адже закуповує ліки у постачальників та підприємств-виробників, які не бажають відпускати товар без передоплати.

Препарати імпортного виробництва, дорогі. Їх вартість у нинішньому році вже зросла більше ніж на 50 відсотків через різке підвищення курсу валют. Тож навіть за наявності необхідних бюджетних призначень, своєчасного фінансування, повністю покрити всю потребу в безкоштовних ліках не вдасться без виділення додаткових коштів.

http://kirovograd.comments.ua/news/2015/02/23/093019.html

Немає коментарів: