ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 3 лютого 2015 р.

Нова аптечка для бійця (фото)Міністерство оборони затвердило склад індивідуальної аптечки Радник Президента України Юрій Бірюков звертається з проханням допомогти Міноборони у придбанні індивідуальних аптечок для кожного бійця. 

«Цей факт сам по собі вже - досягнення. Бо раніше була тільки «порожня червона коробочка», - написав Бірюков у Facebook. За його словами, Міністерство оборони «затвердило оптимальний склад індивідуальної аптечки» без засобів боротьби з радіоактивним зараженням.

Бірюков відзначив, що МО закуповує зараз велику частину компонентів аптечки, «і чесно зізнається, що зараз все купити не в змозі, а тому просить про допомогу волонтерів». Радник Президента також повідомляє, що «група Крила Фенікса, разом з групою Save Lives Together, разом з Міністерством оборони України запустили спільний проект по комплектації аптечок».

http://fakty.ictv.ua/ua/index/read-news/id/1541367

Немає коментарів: