ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 19 лютого 2015 р.

Ось так підробляли ліки для онкохворих


Служба безпеки України спільно з прокуратурою Харківської області викрила та припинила протиправну діяльність злочинної групи, яка налагодила незаконне виробництво та реалізацію фальсифікованих лікарських засобів. Про це повідомляє прес-служба відомства, передає Еспресо.TV.

"Серед підробок – препарати, що використовуються для проведення хіміотерапії під час лікування онкозахворювань. Фальсифікаторам навіть вдалося укласти угоду на постачання "ліків" одному з дитячих медичних центрів – затримання учасників оборудки відвернуло вчинення цього цинічного злочину. 

Встановлено, що організатор злочинної групи, 40-річний харків’янин розробив протиправну схему у змові з посадовцями комерційної фірми, яка утилізує ліки із завершеним терміном придатності. Лікарські засоби, які надходили до цього підприємства для знищення, зловмисники фасували у нові упаковки та штампували номери серій і "продовжені" терміни придатності. Підроблені препарати зловмисники збували на території України через аптечні мережі.

18 лютого ц.р. організатора та активних учасників угруповання затримано "на гарячому" під час виготовлення фальсифікату у виробничому цеху. У ході обшуків співробітники СБУ вилучили спеціальне фармацевтичне обладнання та устаткування для фасування лікарських препаратів, сировину, пакувальну тару, а також близько 10 тонн фальсифікованих ліків відомих вітчизняних та зарубіжних виробників.

За попередньою оцінкою, вартість вилучених лікарських препаратів складає близько 20 мільйонів гривень. Зловмисникам оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст.321-1 (фальсифікація лікарських засобів або обіг фальсифікованих лікарських засобів) Кримінального кодексу України. Триває слідство", - пише СБУ.

Немає коментарів: