ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 16 лютого 2015 р.

У Кіровоград прибули перша партія ліків закуплених державою


kirovograd.comments.ua: Держава забезпечить хворих безкоштовними ліками цього року. Про це повідомила начальник міського управління охорони здоров`я Оксана Макарук, передає «Гречка».

За її словами, МОЗ здоров`я закупила необхідні по програмам ліки на суму більше 36 мільйонів гривень. Так необхідні медпрепарати отримуватимуть пацієнти з онкозахворюваннями, ВІЛ/СНІДом, туберкульозом, гемофілією, гепатитами, серцево-судинними та судинно-мозковими хворобами.

Макарук розповіла, що держава придбала імунобцологічні препарати, тобто вакцини, що обов`язково має отримувати протягом свого життя людина. Із закупленого запасу на суму більше як 2,5 млн. грн. перші поставки вже прибули в Кіровоград.

Посадовець акцентувала увагу і на тому, що пологові будинки міста теж вже мають запаси препаратів-прививок БЦЖ для новонароджених. Лише пологовий будинок №2 очікує зараз прибуття закупленого препарату.

Будуть забезпечені кіровоградці і наркотичними засобами, що поставляє місцеве КП «Кіровоградфармація». Міський бюджет по мірі надходжень погашає кредиторську заборгованість, а з керівництвом підприємства дійшли згоди, що препарати надаватимуться медикам, незважаючи на борг.

Нагадаємо, на одній із бюджетних комісій Макарук заявляла, що можуть бути проблеми із забезпеченням наркотичними засобами пацієнтів, оскільки існує заборгованість компенсації по пільговим лікарським рецептам, а також забезпечення онкохворих наркотичними засобами. «Кіровоградфармація» заявляла про те, що не даватиме ліки в борг, оскільки попередній запас, куплений за власні кошти, бюджет ще не погасив, а вони працюють з оптовиками по передоплаті.

http://kirovograd.comments.ua/news/2015/02/10/143515.html

Немає коментарів: