ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 20 лютого 2015 р.

У Донецьк прибули 62 тонни гуманітарної допомоги від ООН


gazeta.uaУ четвер Організація Об`єднаних Націй доставила 62 тонни гуманітарної допомоги в Донецьк. Про це повідомляє прес-служба представництва ООН в Україні.

"Гуманітарні потреби в Україні є значними. Я щойно повернувся з короткої поїздки до східної України і вважаю, що збільшення обсягу допомоги є вкрай важливим – і ми це вже робимо. Ми переглянули план гуманітарного реагування і плануємо його презентувати уряду України і гуманітарним та донорським організаціям в найближчі дні. Без їх фінансування та підтримки ми не зможемо охопити усі вразливі групи людей, особливо ті, що перебувають на територіях, що зараз не є підконтрольними уряду України", - заявив Ніл Волкер, координатор ООН з питань гуманітарної допомоги.

Зазначається що допомога, яку надали управління Верховного комісара Організації Об`єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН), Дитячий фонд Організації Об`єднаних Націй (ЮНІСЕФ) та Всесвітня організація охорони здоров`я (ВООЗ) складається з основних предметів гігієни, теплих речей, ковдр, згущеного знежиреного молока, питної води і медикаментів.

"Через конфлікт у східній Україні понад один мільйон людей були змушені залишити свої домівки. Тим не менш, багато людей залишаються в районах, постраждалих внаслідок бойових дій, де інфраструктура і житлові будинки пошкоджені, а базові послуги не надаються. Ми сподіваємося, що допомога, яку ми надали, полегшить страждання найбільш нужденних, зокрема, тих, хто залишається в саморобних укриттях", - зазначив заступник представника УВКБ ООН в Білорусі, Молдові та Україні Ванно Нупеч.

За словами представника ЮНІСЕФ в Україні Джованни Барберіс, діти, що залишаються у зоні конфлікту, або ті, що були переміщені з постраждалих територій, як і раніше несуть на собі основний тягар війни.

"Дуже важливо забезпечити безперервний доступ гуманітарної допомоги дорослим і дітям, які її дуже потребують. Нестача продуктів харчування, води, обмежений доступ до медичних закладів в районах, де продовжуються бойові дії, ставлять дитяче життя під небезпеку. Зокрема, невідкладної допомоги потребують діти з інвалідністю, діти, які живуть в інтернатах та переховуються в бомбосховищах, а також діти, які зіткнулися з проблемою ВІЛ", - додала вона.

Представник ВООЗ в Україні Доріт Ніцан зі свого боку зазначила, що "доступ до медичної допомоги вкрай обмежений через фізичне руйнування медичних установ, а фінансові труднощі призвели до того, що медичні працівники не отримують платню, яку пацієнти не в змозі забезпечити з власної кишені, а також через суттєву нестачу медикаментів. Завдяки підтримці Європейської комісії, Канади, Ізраїлю, Глобального фонду та Естонії, ВООЗ працює разом з партнерами в галузі охорони здоров`я, щоб заповнити ці численні прогалини і простягнути руку допомоги людям і пацієнтам, які потребують медичної допомоги, вакцин, ліків та інших необхідних послуг охорони здоров'я".

У прес-службі нагадали, що починаючи з березня 2014 року, більше одного мільйона осіб переміщено в межах України. З них понад 134 тисяч складають діти. Не відбувається ефективного моніторингу переміщення людей, хворих на туберкульоз, а ВІЛ-позитивні люди мають обмежений доступ до медичної допомоги. Крім того, систему спостереження за захворюваннями знищено, і спалахи захворювання можуть сягнути катастрофічних наслідків.

http://gazeta.ua/articles/life/_u-doneck-pribuli-62-tonni-gumanitarnoyi-dopomogi-vid-oon/610874

Немає коментарів: