ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 21 січня 2015 р.

Росія буде запасатися ліками "на чорний день" – Rzeczpospolita


ZN,UA:  Медведєв наказав створити запас ліків, якого б вистачило на півроку.

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв дав доручення Міністерству охорони здоров'я створити державний запас ліків. Як повідомляє польське видання Rzeczpospolita, своє рішення він пояснив складною економічною ситуацією в країні.
  • "Запаси повинні бути. Їхній розмір має визначити Міністерство охорони здоров'я", - сказав Медведєв очільнику міністерства Вероніці Скворцовій.
За словами прем'єра, в резерві має бути стільки ліків, щоб вистачило на півроку. Скворцова спробувала заспокоїти голову російського уряду, розповівши йому, що в різних регіонах Росії вже є запаси, яких вистачить на 4,5 місяці.

Наприкінці грудня Медведєв доручив своїй помічниці Ользі Голодець контролювати ціни на фармацевтичному ринку. Оскільки рубль впродовж минулого року втратив майже половину своєї вартості у порівнянні з доларом США і євро, вартість ліків у Росії підскочила. Більше половини всіх препаратів, які продають в країні, імпортні.

Тим часом в Україні теж ввели держрегулювання цін на ліки. Як повідомляє прес-служба МОЗ, граничні надбавки на ліки, включені до Нацпереліку основних лікарських засобів і виробів медичного призначення (крім наркотичних, психотропних лікарських засобів, прекурсорів та медичних газів) та обов'язкового мінімального асортименту (соціально орієнтованих) лікарських засобів і виробів медичного призначення для аптечних закладів, коливатимуться від 10% до 25%.

За матеріалами: DT.UA
http://dt.ua/WORLD/rosiya-bude-zapasatisya-likami-na-chorniy-den-rzeczpospolita-160840_.html

Немає коментарів: