ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 8 січня 2015 р.

Точка зору: В окупованому Луганську люди думають не про Різдво, а про брак грошей, медикаментів та памперсів для немовлят


Під страхом нових мінометних обстрілів та в охолоджених оселях святкують цьогорічне Різдво жителі визволених міст вздовж лінії фронту. У містах Донбасу, визволених давно та віддалених від зони бойових дій, активно проводять свята ялинки й концерти. А ось в окупованому Луганську люди на Різдво більше говорять про брак грошей, медикаментів та памперсів для немовлят, ніж про подарунки та святкові застілля. Таким не завжди світлим і обнадійливим є свято Різдва Христового для жителів Донбасу в 2015-му.

Жителька кварталу Пролетаріату Донбасу в Луганську Валентина Величко розповідає, що салати до різдвяного столу вона готує, але зустрічати Різдво цьогоріч доводиться у складній ситуації, яка не дає спокою і в святковий день. Ліки й харчування потрібні стареньким людям і малим дітям щодня й невідкладно. У своєму кварталі вона опікується людьми похилого віку та родинами з дітьми, зокрема з-поміж тих, кому зараз найскладніше, – родина з 8-річною дівчинкою, хворою на ДЦП, та четверо 80-90-річних пенсіонерів. Вони не можуть придбати вкрай потрібних ліків.

Валентина Величко розповідає, що в луганських крамницях та аптеках насправді все необхідне є: і памперси, і дитяче харчування, і ліки для хворих дітей, для гіпертоніків, проте купити це немає за що.

«Вони є у продажу, але грошей немає. Є ліки в аптеках, але знову ж таки потрібне фінансування. Поки що воно лише налагоджується, але на даний момент дуже складно. Ми сподіваємося, що це налагодиться», – зазначає жінка.

За її словами, доправлену нещодавно Червоним Хрестом та ЮНІСЕФ за сприяння України гуманітарну допомогу роздавали лише багатодітним родинам і самотнім матерям, і ці міжнародні організації не опрацювали списки для адресної допомоги, підготовлені місцевими активістами.

«Якби Червоний Хрест працював, а не вдавав, що він працює, то нам було б якось легше», – каже вона.

Валентина Величко розповіла також, що перед святами матерям у її районі Луганська виплачували по 800 гривень допомоги. При цьому, приміром, пакет памперсів там коштує близько 300 гривень.

Вона звертається по допомогу сьогодні до всіх, незалежно по який бік конфлікту хто перебуває, щоб забезпечити допомогу літнім людям і дітям.

З листопада 2014-го Україна офіційно припинила фінансування соціальних програм безпосередньо на окупованих незаконними збройними угрупованнями «ЛНР» і «ДНР» територіях. До цього в багатьох окупованих містах пенсії та соціальні виплати не виплачувалися вже кілька місяців поспіль.


Джерело: Радіо свобода
http://www.pohlyad.com/news/n/72458

Немає коментарів: