ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 24 січня 2015 р.

В мариупольской аптеке, которая попала под обстрел, люди сгорели заживоПервыми на месте сегодняшнего обстрела в Мариуполе оказался полк «Азов»

Как рассказал depo.ua начштаба полка «Азов» с позывным «Андрей», бойцы оказывали помощь раненным и вытаскивали людей из полыхающих зданий.

«Восьмидесятилетнюю раненную старушку успели вытащить из горящего дома, - рассказал он. - А в аптеке, которая попала под обстрел, люди, которые пришли за лекарствами, сгорели заживо».http://www.depo.ua/rus/life/v-mariupole-v-apteke-kotoraya-popala-pod-obstrel-lyudi-sgoreli-24012015173900

Немає коментарів: