ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 5 січня 2015 р.

Які ліки допоможуть при отруєнні після застілля


fakty.ictv.ua: Що робити при отруєнні після застілля При харчових отруєння найкраще рятуватися сорбентами Новорічне застілля закінчилося, а святкові частування "встали поперек горла". Харчове отруєння в період святкових застіль - не рідкість. В ситуації, коли «з'їв щось не те», або «не там», виникає перше запитання, а як же це «не те» оперативно вивести з організму, щоб не зіпсувати свята ні собі, ні близьким.

 І тоді на допомогу приходять сорбенти, передає Likar.info. Назва «сорбенти» походить від латинського «sorbens», що означає поглинаючий. Вони вбирають різні шкідливі речовини і гази. Якщо йдеться про отруєння, місія сорбенту - зібрати на себе токсини і продукти їх розпаду, а потім вивести їх з організму природним шляхом. Завдання у всіх сорбентів одне - допомогти нашому організму очиститися.  НДЦ Незалежних споживчих експертиз «ТЕСТ» провів дослідження шести найпопулярніших ентеросорбентів, куплених в аптеках Києва. Насамперед, вчені досліджували їх питому поверхню. Йдеться не про розмір таблетки, а про площу, яка «захоплює» шкідливі речовини. Чим вона більше, тим краще.

«Сорбенти на основі активованого вугілля мають найбільш розвинену активну поверхню. У нашому тесті найбільша площа питомої поверхні опинилася у «Сорбекса» - гранульованого активованого вугілля в капсулах", - сказав директор НДЦ НП «ТЕСТ» Валентин Безрукий. Підбиваючии підсумки тестування, Безрукий зазначив: «Ми розподілили оцінки за нашою п'ятибальною шкалою таким чином: «Сорбекс» і «Ентеросгель» отримали оцінки «відмінно», «Біле вугілля» - «задовільно». Але не варто забувати, що в разі гострого нездужання, краще не займатися самолікуванням, а звернутися до лікаря.

http://fakty.ictv.ua/ua/index/read-news/id/1538556

Немає коментарів: