ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

неділя, 25 січня 2015 р.

Відтепер опіки в Україні лікуватимуть за допомогою сучасних клітинних технологій

У столиці презентували інноваційний соціальний проект "Банк шкіри. Лікування опіків".
Його започаткували всеукраїнський центр волонтерів "Народний проект" спільно з Київським міським опіковим центром і медичною компанією "llaya" ("Ілайя"). Передусім проект буде зосереджено на допомозі учасникам АТО і потерпілим внаслідок бойових дій мирним жителям Донбасу. 


Марина Порошенко взяла участь у презентації інноваційного соціального проекту «Банк шкіри. Лікування опіків». 

23 січня дружина Президента України відвідала Київський міський центр термічних уражень та пластичної хірургії, де взяла участь у презентації інноваційного соціального проекту, спрямованого на лікування постраждалих від опіків за допомогою клітинних технологій.

Проект «Банк шкіри. Лікування опіків» отримав патронат дружини Президента, його співорганізаторами виступили Всеукраїнський центр волонтерів «Народний проект», медична компанія Ilaya та Київський міський центр термічних уражень та пластичної хірургії.

Під час відвідання опікового центру Марина Порошенко, генеральний директор медичної компанії Ilaya Олексій Шершньов, головний лікар опікового центру Анатолій Воронін та координатори «Народного проекту» оглянули заклад, поспілкувалися з пацієнтами, обговорили першочергові завдання та цілі співпраці й провели прес-конференцію для засобів масової інформації.
  • Марина Порошенко зазначила: «Це національний продукт, яким можна пишатися, оскільки наші науковці й лікарі здатні втілити цю технологію на найвищому рівні. Сьогодні я виступаю із закликом підтримати проект цільової допомоги для порятунку життя і скорішого повернення людей до нормальної життєдіяльності. Врятовані долі – це найкращий приклад єднання лікарів, меценатів та волонтерів заради спільної перемоги».
Проект «Банк шкіри. Лікування опіків» створений наприкінці минулого року з метою лікування учасників АТО та постраждалих мирних мешканців. Головна особливість проекту – використання донорського клітинного матеріалу для швидкого та якісного відновлення шкіри після опіків. Підготовку, вирощування та зберігання клітинного матеріалу забезпечує медична компанія Ilaya.
  • Стартовий резерв банку шкіри становитиме 2,4 млрд. клітин, які можуть бути використані для відновлення 24 м² шкіри у короткий термін – це приблизно 25 постраждалих з опіками до 40%. Безпосереднє лікування пацієнтів проводиться в Київському міському центрі термічних уражень та пластичної хірургії.

Немає коментарів: