ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 14 січня 2015 р.

Сибарити і злидарі, або дещо про типи здоров'я


espreso.tv: «Вільні вибори хазяїнів аж ніяк не скасовують існування хазяїнів і рабів», – написав колись Деніел Белл, і цей його висновок акурат лягає у контекст післявиборчої України. Йдеться не лише про останній, дочасний електоральний акт, а про своєрідну практику, яку застосовують зазіхачі на владні крісла упродовж усіх років незалежності. 

Про скасування депутатських пільг і взагалі преференцій, якими цинічно користають усі причетні до вищих ешелонів влади, сказано і написано стільки, що повторювати усе було б марною тратою часу, чорнила і паперу. Особливо мусували цю тему кандидати у майбутню більшість, наголошуючи – оце щойно переступимо поріг парламенту і невідкладно візьмемося за повернення справедливості. Але… Боюся, життя розпорядиться по-своєму, для ухвалення такого закону потрібні будуть зміни до Конституції, а ті, хто їх голосуватиме, матимуть залізне алібі – 300 голосів для «рівності» усіх громадян у сенсі пільг чи їх відсутності немає.

Хоча, – пояснень шукає тільки лінивий. Поза тим, варто акцентувати увагу на доволі цікавій арифметиці, – за нашими підрахунками, у минулому році на утримання апарату Верховної Ради знадобилося 849 млн 778 тис. гривень, Державного управління справами –1,29 млрд грн, Кабінету міністрів України – 2,4 млрд гривень. Цифри, однак, нічого не скажуть пересічному платнику податків, зі скромного бюджету якого і формується ця астрономічна сума. Тож продемонструємо сибаритство влади і злиденність спільноти доволі кричущим порівнянням: бюджет’2014 передбачав, що медичне обслуговування депутатів та їхній відпочинок коштуватимуть 88 млн грн. За деякими підрахунками, на санаторії для вищих посадовців виділяється більше коштів, ніж на сільську медицину...

  • Про сільську медицину ліпше не говорити, аби не псувати настрій собі й іншим. У моєму рідному селі в останні роки комуністичної влади звели чудову лікарню. Зараз вона перетворилася на руїну, у якій мешкають, здебільшого, перестарілі. Як-не-як, дах над головою, сякий-такий харч. Про лікування тут можна забути, бо, по-перше, медики, що тут працюють, є фактично однолітками своїх пацієнтів, а, по-друге, по найелементарніші ліки слід звертатися до аптеки, витрушуючи останні копійки з жалюгідного пенсійного гаманця.

Головне, – тут є телевізор та радіоточки, – аби ці обділені долею люди часом не пропустили повідомлення про чергові вибори, на яких слід проголосувати за хазяїв життя. Не просто віддати свій голос, а проголосувати «правильно», за тих, хто більше пообіцяє.

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Еспресо ТВ"

http://espreso.tv/blogs/2015/01/10/sybaryty_i_zlydari

Немає коментарів: