ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 29 січня 2015 р.

У медичні заклади Буковини за допомогою вже звернулося понад 500 переселенців


Як повідомляє інформаційний сайт Департаменту охорони здоров'я та цивільної захисту населення Чернівецької ОДА, на Буковині організовано медичне обслуговування біженців та переселених осіб з Криму та окупованих територій Донбасу.

Прийом переселенців здійснюється за місцем їх тимчасового проживання. У всіх медичних установах є особи, відповідальні за роботу з цією категорією населення. У чергових багатопрофільних лікувальних закладах в наявності є резерв ліжок та лікарських засобів для своєчасної допомоги.

За минулий 2014 і початок 2015 за медичною допомогою до лікарень Буковини вже звернулося близько 540 осіб з числа переселенців. Близько 150 людей було госпіталізовано. Хворі на цукровий діабет включені в списки на отримання медикаментів в рамках існуючих державних програм.

http://www.0372.ua/news/725227

1 коментар:

eusebe delon сказав...
Адміністратор блогу видалив цей коментар.