ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 23 січня 2015 р.

Аптека року в Рівному: Аптека 36,6: ми потурбуємось про Ваше здоров'я!


"Рівненський інформаційний портал ОGО.ua: "Приватне підприємство "АПТЕКА 36,6" на ринку Рівного працює з 2002 року — саме тоді відкрився перший аптечний заклад на вул.Соборній, 1. А вже на початку 2015 року гостинно відчинить двері нова аптека у просторій двоповерховій будівлі на вул.Басівкутській.

Тут до послуг жителів Басового Кута буде не лише аптека з широким асортиментом ліків за доступними цінами, а й консультації лікарів, кабінети яких розмістяться на другому поверсі будівлі (на фото).

У мережі аптек "36,6" не перший рік діє програма лояльності з дисконтними картками для постійних клієнтів, які мають змогу користуватись накопичувальною системою знижок до 5%. А дізнатися про те, чи є в аптеці "36,6" потрібний препарат, можна навіть не виходячи з дому – через інтернет. На сайті 366.rv.ua розміщено корисну інформацію про аптеки, медикаменти і ціни на них. Також тут у режимі онлайн можна замовити ліки та у зручний час зайти за ними до аптеки.

"36,6", як відомо, – це температура тіла здорової людини. До аптеки ж людина зазвичай приходить тоді, коли вона або хтось із близьких нездужає. У мережі аптек "36,6" на відвідувачів чекає якісне обслуговування з турботою про здоров'я – тоді й одужувати легше!

ПП "АПТЕКА 36,6":
м.Рівне, вул. Соборна, 1,
тел. (0362) 23-63-25

http://www.ogo.ua/articles/view/2015-01-16/58478.html

Немає коментарів: