ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 28 січня 2015 р.

Ліки та лікарські засоби - зоні АТО: події за 27-28 січня 2015 р (Огляд).


27 січня

  • Міністерство охорони здоров’я України посилює заходи із забезпечення лікарськими засобами та фахівцями медичних закладів Донецької та Луганської областей, зокрема, в містах Маріуполь та Дебальцеве. 

Фахівці МОЗ України спільно з медиками Маріуполя проаналізували потребу лікарень у медичних виробах. Наразі медичні засоби на загальну суму близько 250 тис. грн. у складі яких - знеболювальні та кровозупиняючі препарати, перев’язувальні матеріали, інфузійні розчини, вироби медичного призначення - вже доставлено до лікувальних закладів Маріуполя.

  • Словаччина надіслала шість вантажівок "гуманітарки" для армійців

Уряд Словаччини передав шість вантажівок з гуманітарною допомогою для українських військових, які перебувають у зоні АТО.

Про це повідомила Генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді Янка Буріанова, передає прес-служба Закарпатської облради.

"Це гуманітарна допомога для армії України від словацького уряду. Сам вантаж передаватиме українській владі прем’єр-міністр Словацької Республіки, який перебуватиме з офіційним візитом в Києві", - сказала вона.

За словами консула, в українські військові частини буде передано теплі речі та спорядження.

"У вантажі  взуття, светри, шапки та теплі куртки. Окрім того, там також бандажі, матраци, медичні носилки, ліки, перев’язувальні матеріали, обладнання для польових кухонь", - уточнила Буріанова.

Вона також зазначила, що це не перша допомога, яку Словаччина надає українському народу у цей нелегкий час. Минулоріч надавалися обладнання і лікарські засоби для армії та медичних установ.

28 січня

  • Вчора бойовики обстріляно лікарню м. Світлодарська Донецької області. Загинула медсестра.

Після трагедії 24 січня у лікарнях м. Маріуполя залишаються 80 осіб (у тому числі 7 дітей) з травмами і пораненнями різного ступеню важкості. Всім постраждалим надається необхідна медична допомога.


За матеріалами УаНет
ФармРада

1 коментар:

eusebe delon сказав...
Адміністратор блогу видалив цей коментар.