ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 21 січня 2015 р.

Економісти розповіли, що найбільше подорожчає у 2015 р.


ТСН: На думку експертів, купівельна спроможність українців падає, тож ціни не будуть зростати до захмарних величин, що найбільше подорожчає у 2015 р. та які товари можуть зникнути з ринку України
(витяг щодо ліків)

Економіст Борис Кушнірук: - На зростання цін впливатимуть кілька факторів.

Перший фактор - це курсовий. Якщо зростатиме іноземна валюта, то всі товари, які мають імпортну складову, дорожчатимуть. Зрозуміло, що вони не будуть дорожчати на такий самий відсоток, наскільки відбудеться знецінення валюти, тому що далеко не завжди імпортери зможуть собі дозволити перекласти це на кінцеву ціну.
  • Водночас деякі товари з імпортною складовою настільки подорожчають, що будуть зникати з ринку, тому що не буде можливості поставляти їх чи виробляти в Україні. Наприклад, ліки. 
Також ми дуже залежимо від нафтопродуктів. Ми довели свою нафтопереробну галузь до тієї межі, що фактично усе закуповуємо. Є товари, які можуть дорожчати внаслідок некоректної грошово-кредитної політики Національного банку.

Тобто якщо НБУ буде й далі погоджуватися з урядом в його некоректних інфляційних діях, фінансуючи дефіцит уряду, друкуючи гроші і збільшуючи суттєво грошову масу, то це буде тиснути як на монетарну ситуацію (кількість грошей в обігу, готівки, буде більше, що буде призводити до зростання цін), так і на курс, що потім теж буде опосередковано тиснути на ціни.


http://tsn.ua/groshi/ekonomisti-rozpovili-scho-naybilshe-podorozhchaye-u-2015-roci-ta-yaki-tovari-mozhut-zniknuti-z-rinku-403654.html

Немає коментарів: