ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 23 січня 2015 р.

Київські лікарі отримуватимуть зарплатню 12 тисяч гривень


Проведення медичної реформи у Києві сприятиме поліпшенню добробуту столичних лікарів, середня зарплатня яких становитиме 8-12 тисяч грн на місяць. Про це заявив заступник голови КМДА Михайло Радуцький. 

За його словами, перші позитивні зміни лікарі та пацієнти мають відчути вже в червні-липні 2015 року, передає «Вечірній Київ».

«Планується, що 25% від суми, сплаченої містом або страховою компанією за надану медичну послугу, піде на оплату праці медичного персоналу», — повідомив Радуцький.

Разом із тим, він каже, що планується в Києві передати одну з лікарень під клініку Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, на базі якої буде створена університетська лікарня. Університетові передадуть і клінічну лікарню «Феофанія». Фінансування цих медичних закладів здійснюватиметься університетом і Києвом.

http://www.epochtimes.com.ua/ukraine/society/kiyivski-likari-otrimuvatimut-zarplatnyu-12-tisyach-griven-119117.html

Немає коментарів: