ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 8 грудня 2014 р.

Виробник препарату "Карсил" запевняє, що його продукція якісна і "продається в аптеках" України


Препарат для лікування і профілактики захворювань печінки “Карсил” вільно реалізується в аптеках і продовжує імпортуватися в Україну в запланованому обсязі.

Про це повідомили в представництві компанії-виробника “Софарма” АД (Болгарія), коментуючи інформацію про тимчасову заборону Державною службою України з лікарських засобів (Держлікслужба) обігу декількох серій ряду популярних препаратів, зокрема, чотирьох серій препарату “Карсил” (серії № 2010114 , 2160114, 2250114, 2320114).

“При виявленні фальсифікованих лікарських засобів відповідні служби вилучають їх з обігу. У тому, щоб фальшивка не потрапила до споживача, зацікавлений, в першу чергу, сам виробник: на кону – репутація продукту, не кажучи вже про недоотриманий прибуток. Виробники тісно співпрацюють з відповідними інстанціями і всіляко сприяють виявленню фальшивок, якщо такі з’являються”, – підкреслили в представництві.

При цьому в ньому відзначили, що “Карсил” користується заслуженою популярністю в українців, які довіряють йому своє здоров’я вже кілька десятиліть”.

“Не дивно, що увага контрафактникам привернув саме “Карсил”. У препарату висока репутація ефективного засобу, позитивний досвід і довіру. Представництво “Софарма” АД в Україні вважає за необхідне інформувати споживачів своєї продукції про те, що популярний і улюблений мільйонами препарат “Карсил” вільно реалізується в аптеках і також продовжує в запланованому обсязі імпортуватися в країни”, – підкреслили в представництві.

Як повідомлялося, Держлікслужба тимчасово заборонила обіг деяких серій лікарського засобу “Карсил”, (таблетки, серії 2010114, 2160114, 2250114, 2320114), з маркуванням АТ “Софарма” (Болгарія), АТ “Болгарська роза-Севтополіс” (Болгарія), а також деяких серій лікарського засобу “Фестал” (драже, серії 3312205, 3312207, 3312198, 3312199) з маркуванням “Авентіс Фарма Лімітед” (Індія).

За матеріалами Інтерфакс-Україна

http://news.finance.ua/ua/news/~/339035

Немає коментарів: