ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 24 грудня 2014 р.

Комітет Богомолець пропонує закласти у бюджет збільшені оклади лікарям та кошти на добудову «Охматдиту»


Комітет з питань охорони здоров’я пропонує на 100 % збільшити розмір посадового окладу лікарям з 1 січня 2015 року, передбачити 780 млн грн на харчування хворих у лікарняних стаціонарах, 4,5 млрд грн на продовження пілотного проекту реформування системи охорони здоров’я та 473 млн грн на добудову Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит».

Про це йдеться у пропозиціях, які передано в бюджетний комітет, після розгляду проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік», – повідомляє прес-служба комітету.

Як повідомляється, народні депутати України – члени комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, розглянувши в межах компетенції поданий Кабінетом Міністрів України проект Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» (реєстр. № 1000 від 22 грудня 2014 р.), направили свої пропозиції до нього.

Пропонується:

3 1 січня 2015 року збільшити на 100 % розмір посадового окладу медичним працівникам, які працюють у державних та комунальних закладах охорони здоров’я.

Передбачити кошти на виплату законодавчо встановлених надбавок та доплат відповідно до законів України «Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз», «Про захист населення від інфекційних хвороб» та відповідних постанов Кабінету Міністрів України.

За КПКВК 2311410 «Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам» та Міністерству охорони здоров’я України передбачити кошти у сумі 780 млн грн на харчування під час перебування громадян на лікуванні у закладах охорони здоров’я в умовах стаціонару.

Окремою бюджетною програмою передбачити Міністерству охорони здоров’я України видатки на добудову Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» МОЗ України у сумі 473,9 млн грн, зменшивши на цю суму видатки за бюджетною програмою КПКВК 3511090 «Державні капітальні видатки, що розподіляються Кабінетом Міністрів України» (4,5 млрд грн).

Передбачити за новою бюджетною програмою кошти на продовження пілотного проекту щодо часткового відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою на рівні 2014 року.

Передбачити видатки на реформування системи охорони здоров’я та продовження пілотного проекту з реформування системи охорони здоров’я у Вінницькій, Донецькій, Дніпропетровській областях та м. Києві у сумі 4,5 млрд грн.

Передати видатки, передбачені проектом у видатках Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України (загальнодержавні витрати) у сумі 1,2 млрд грн (1 157 038,9 тис.грн) на «Проведення лабораторних досліджень у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення і вжиття спеціальних заходів на локалізацію та ліквідацію спалахів та епідемій» (за КПКВК 0421030) до видатків Міністерства охорони здоров’я України за КПКВК 2304020 (з ліквідацією Державної санепідслужби України відповідно до постанови КМУ №442 функції з проведення лабораторних досліджень у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення і вжиття спеціальних заходів на локалізацію та ліквідацію спалахів та епідемій перейшли до повноважень Міністерства охорони здоров ‘я України, як відповідного центрального органу виконавчої влади).

Передбачити окремою новою бюджетною програмою видатки у сумі 300 млн грн на облаштування автономних систем опалювання державних і комунальних закладів охорони здоров’я.

Збільшити на 20 млн грн видатки Міністерству охорони здоров’я України за КПКВК 2301020 «Виконання науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт з пріоритетних напрямів та здійснення підготовки наукових кадрів».

Збільшити сумарно до 6,8 млрд грн видатки Міністерству охорони здоров’я України на забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру за КПКВК 2301400 та 2311420.

Збільшити видатки Міністерству охорони здоров’я України за КПКВК 2301400 «На забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру» за спеціальним фондом на суму надходжень від лотерейної діяльності відповідно до Закону України «Про державні лотереї» для забезпечення лікування онкохворих дітей.

«Голова комітету з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець вважає, що лише в такому вигляді бюджет має право на існування», – передає прес-служба комітету.

 http://zik.ua/ua/news/2014/12/24/komitet_bogomolets_proponuie_zaklasty_u_byudzhet_zbilsheni_oklady_likaryam_ta_koshty_na_dobudovu_ohmadytu_551900

Немає коментарів: