ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 10 грудня 2014 р.

У Рівному вкотре хочуть закрити аптеку для наркоманів

Телерадіокомпанія "Рівне 1" : Аптека для наркоманів | Саме так вже тривалий час називають один з медичних закладів на вулиці Костромській мешканці сусідніх багатоповерхівок. Люди нарікають, у аптеці підозрілим особам продають медикаменти, з яких потім виготовляють наркотики. Від цього страждає цілий мікрорайон. Неодноразово питання піднімали і на засіданні Рівненського міськвиконкому, та попри запевнення міліціонерів у справній роботі торгівля у закладі не припиняється. Що потрібно, аби горе-аптека припинила свою роботу та не слугувала розплідником наркоманів - у сюжеті наших журналістів.

У Рівному помітна тенденція до зменшення споживання важких наркотиків, переконують міліціонери. Сучасні наркомани все частіше використовують для приготування "дози" медичні засоби. Кодеїновмісні препарати купують прямісінько в аптеках, до того ж часто, без жодного рецепту. У цьому неодноразово запевняли і правоохоронців, і членів виконкому мешканці багатоповерхівок на вулиці Костромській.

Люди вже не перший рік ведуть боротьбу з аптекою, яка розташована поруч. Попри виявлення під час минулорічного обшуку в аптеці на Костромській, 5 чималої кількості наркотичновмісних та сильнодіючих препаратів без жодних документів справа ходу так і не отримала. А скарги від людей надходять і досі.До того ж в рішенні суду значилося, що оскарженню воно не підлягає. Власник аптеки на засіданні виконкому переконує: сильнодіючі препарати не продає й не продавав. Апелює: за весь час, скільки працює заклад, жодного разу не бачив дільничного, та й у книзі скарг і пропозицій - жодного запису з наріканнями.Начальник Державної служби контролю лікарських засобів у Рівненській області Сергій Лебедь каже, аптека працює з кінця 2011 року і відтоді постійно порушує закон. Тут продавали незареєстровані в Україні ліки, не перевірялась якість препаратів, а ще не надавалися документи, які підтверджують закупівлю лікарських засобів.

Вирішити це питання - ледь не справа честі, переконує міський голова. Бо ж чув не одну скаргу на аптеку від рівнян.

Начальник міськвідділу міліції переконує: справу таки доведуть до логічного завершення. А ще правоохоронці запевняють: не один раз писали звернення у столицю, аби внести зміни по кодеїновмісних препаратах, які мають перебувати на кількісному обліку. Адже за неправомірний збут лікарської сировини для наркотиків ані кримінальної, ані навіть адміністративної відповідальності немає.

Ірина Ничипорук, Володимир Захаров
http://www.rivne1.tv/Info/?id=41516

Немає коментарів: