ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 10 грудня 2014 р.

У селі на Сарненщині відкрили аптеку

Донедавна жителі села Кричильськ, аби придбати лікарські засоби, змушені були їхати до райцентру.

Після відкриття аптеки в смт Степань вони неодноразово зверталися з проханням відкрити такий заклад і на території їхньої сільради.

Тож на прохання громади проблему було вирішено. Минулого тижня в населеному пункті відкрили аптеку № 4 ТОВ «Аптека № 11» за адресою вул. Гагаріна, 30. Сучасний аптечний заклад містить широкий асортимент ліків, предметів догляду за хворими, засоби гігієни та ін. Тут можна замовити або придбати медикаменти за такими цінами, як і в Сарнах.

Традиційно перерізавши синю стрічку та освятивши новобудову, учасники відкриття оглянули приміщення, ознайомилися з асортиментом, а перші клієнти мали змогу придбати ліки за помірними цінами.

Віднині нова аптека функціонує до послуг місцевих жителів та мешканців найближчих населених пунктів. Уточнити наявність ліків чи проконсультуватись з приводу придбаного препарату можна за номером телефону: 4-43-33.

Аптека працює з 8.00 до 18.00, в неділю – з 9.00 до 16.00; без вихідних та обіду. Про це повідомляє прес-служба Сарненської РДА.


http://vse.rv.ua/news/1415793168-u-seli-na-sarnenshchini-vidkrili-apteku.html

Немає коментарів: