ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 22 грудня 2014 р.

МОЗ не змогло закупити ендопротези та імпланти через бізнес-інтереси двох виробників


МОЗ України цього року не закупить ендопротези та імпланти через оскарження процедури закупівлі в Антимонопольному комітеті

МОЗ України у діях потенційних учасників торгів вбачає змову, яка спрямована на зумисний зрив тендерів на закупівлю виробів медичного призначення задля реалізації власних бізнес-інтересів. Підтвердженням цьому є той факт, що скаржники формально є різними та юридично непов’язаними між собою компаніями, але усі вони діяли в інтересах двох виробників, повідомляє прес-служба МОЗ,

Однак продукція цих виробників має обмежене використання в Україні через відсутність в регіональних лікувальних закладах необхідних інструментів для імплантації такої техніки, а також через відсутність у переважної частини вітчизняних хірургів досвіду проведення операцій вказаною технікою.

Аби врегулювати цю ситуацію МОЗ України ініціюватиме проведення відкритої переговорної процедури закупівлі, запросивши всіх учасників ринку та засоби масової інформації, а також направить до відповідних органів наявні матеріали про недобросовісні дії окремих компаній, які постійно зривають процедури державних закупівель.

Довідка:

Захворювання суглобів серед уражень опорно-рухового апарату займають друге місце після травм і складають 23 % серед усіх хворих з патологією кістково-м'язевої системи. В Україні щороку реєструється майже 350 000 первинних захворювань суглобів серед дорослих та 150 000 - серед дітей. Кожний четвертий ортопедичний хворий страждає захворюванням суглобів, із них більше 60 % - люди працездатного віку. Інвалідність серед цієї категорії хворих складає 11,5 %, причому 60 % становлять інваліди І та II групи.

Одним із радикальних методів лікування хворих з важкими ураженнями суглобів є повна заміна їх штучними (тотальне ендопротезування). Цей метод в 90-95 % випадків покращує результати лікування і в 60-70 % знижує інвалідність. У зв'язку з тим, що в ендопротезуванні суглобів має потребу велика кількість хворих похилого віку (за даними Академії медичних наук України 7-8 тис. щорічно), а також діти із сімей із обмеженими матеріальними можливостями, закупівлі ендопротезів та імплантів за кошти державного бюджету дозволяють зняти гостроту проблеми та соціальне напруження.

У попередні роки МОЗ успішно та вчасно здійснював процедури закупівлі ендопротезів та інших імплантів протягом бюджетного року. Медико-технічні вимоги до ендопротезів та імплантів, що передбачалися до закупівлі в 2014 році, повністю відповідають вимогам, які були визначені у минулих роках, та відповідають характеристикам провідних світових виробників. Зокрема, це зумовлено існуючою в Україні системою підготовки хірургів-ортопедів до виконання ендопротезування суглобів із застосуванням конкретних конструкцій.

http://www.pohlyad.com/news/n/70923

Немає коментарів: