ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 23 грудня 2014 р.

Замміністра МОЗ може стати урядовець Азарова-Митника, у вотчині якого зараз тендерять фірми Багрія


 
збільшити - натиснути на зображення 

Новим заступником міністра охорони здоровя може стати багаторічний голова Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації Віктор Лисак, який вже був замміністра МОЗ у уряді Микола Азарова. Про це повідомила програма «ТСН.Тиждень».

У 2010 році Віктор Лисак був на півроку призначений заступником міністра охорони здоров’я, отримавши контроль на тендерами МОЗу. Тоді міністром був Зиновій Митник, який до цього кілька років сам контролював тендери міністерства. За часів Митника, найбільшими постачальниками МОЗу стали компанії з групи Петра Багрія, отримуючи підряди на більш ніж півмільярда гривень на рік. Також голова уряду Микола Азаров лобіював інтереси компанії «Ганза» Багрія, доручивши МНС купувати ліки у неї без тендеру.

Компанії з групи Багрія останнім часом розігрують між собою тендери закладів охорони здоров’я Полтавської області, підпорядкованих департаменту ОДА Віктора Лисака. У листопаді-грудні тендери на 1,23 млн грн. або розіграли між собою фірми «Фармадіс» і «Укроптпостач», або їх дешевших конкурентів було позбавлено можливості брати участь у торгах.

Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня 15 грудня уклала угоду з ТОВ «Фармадіс» на постачання фактору VІІІ коагуляції крові на суму 169 тис грн. Вартість флакону склала 5 136 грн. Єдиним конкурентом було ТОВ компанія «Укроптпостач» з різницею 0,6%.
Ця ж лікарня 24 листопада уклала угоду з «Фармадісом» на постачання факторів VІІІ і ІХ коагуляції крові людини на 242 тис грн. по 2 006 та 2 119 грн. відповідно. Єдиним конкурентом з різницею 4% була компанія «Укроптпостач».

Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер 11 грудня уклав угоду з ТОВ компанія «Укроптпостач» на постачання Паклітакселу на 297 тис грн. по 4 066 грн. за флакон. Фірма «Рінофарм» пропонувала цей препарат на 9% дешевше, однак її пропозиція не була допущена до участі у торгах через відсутність гарантійного листа виробника
Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В. Скліфосовського 11 листопада уклала угоду з «Фармадісом» на постачання ліків (всі ціни нижче) на 520 тис грн. Єдиним допущеним до участі конкурентом була компанія «Укроптпостач» з різницею 0,1%. На тендер також подавало заявку ТОВ «БаДМ» – найбільший український фармдистрибютор, який пропонував ці препарати на 8% дешевше. Однак заявка не була допущена до участі в тендері знову ж таки через відсутність гарантійного листа від виробника про своєчасне постачання товару в необхідній кількості та якості.

Компанії «Укроптпостач» та «Фармадіс» входять в групу Петра Багрія (докладніше про зв’язки тут).

збільшити - натиснути на зображення Немає коментарів: