ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 9 грудня 2014 р.

Із Нового року киян чекає революційне медичне нововведення

Експрес онлайн  Пілотний проект з добровільного медичного страхування у столиці планують запустити з 1 січня 2015 року. Про це у розмові з журналістами повідомив голова постійної комісії Київради з питань охорони здоров'я та соціальної політики Юрій Крикунов, передає кореспондент Укрінформу.

 “З 1 січня 2015 року стартує пілотний проект з добровільної страхової медицини”, - сказав він. За його словами, для реалізації цього проекту у столиці на базі кількох великих і потужних комунальних підприємств створять єдину муніципальну страхову компанію. 

Крикунов підкреслив, що ця компанія на відміну від інших приватних, які вже існують, страхуватиме у тому числі й інвалідів, пенсіонерів, тяжкохворих та інших соціально-незахищених осіб. 

Він розповів, що таких людей страхуватимуть за рахунок програми “Турбота”, тобто “соціально незахищені верстви населення отримуватимуть грошову компенсацію для сплати страхового внеску”. 

Він зауважив, що медичні заклади або й персонально лікарі, які лікуватимуть застрахованих в компанії пацієнтів, обиратимуться на конкурсній основі. Крикунов також додав, що щомісячний розмір страхового внеску такого добровільного медичного страхування коливатиметься в межах 50-65 грн. залежно від набору пакету медичних послуг. 

Немає коментарів: