ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 10 грудня 2014 р.

В Україні мають намір модернізувати всі лікарні за два роки


Реформа охорони здоров’я: В Україні мають намір модернізувати всі лікарні за два роки

У програмі діяльності уряду планується трансформувати і модернізувати мережу українських лікарень, а також створити єдину трирівневу систему охорони здоров’я до 2017 року.

Трирівнева система охорони здоров'я передбачає місцеві лікарні, регіональні лікарні, національні референтні центри.

Як зазначено в програмі, опублікованій на сайті уряду, до 2017 року Кабінет міністрів має намір добитися ухвалення закону про державно-приватне партнерство, а також закону про установи медичної охорони здоров'я та медичного обслуговування.

  • Усунути корупційні схеми в держзакупівлях ліків у Кабміні збираються шляхом передачі тендерів від Міністерства охорони здоров'я міжнародним організаціям в 2015–2016 рр.

Зокрема, закуповувати вакцини та спеціальні медичні препарати будуть через міжнародні організації системи ООН та інші міжнародні фонди.

  • З виробниками ліків Кабмін має намір укладати прямі довгострокові угоди. Реформа системи охорони здоров'я України передбачає дерегуляцію фармацевтичного ринку і скорочення кількості необхідних ліцензій та дозволів протягом 2015–2016 рр.

Крім того, уряд України планує визнати реєстрацію медпрепаратів, ліцензованих у країнах ЄС, США, Канаді, Австралії, Японії (з подальшим отриманням принципу взаємності).

  • Зміни очікують також на закон про лікарські засоби. Ухвалити в Україні закон про медичне страхування в Кабміні обіцяють протягом 2015–2016 рр.

Нагадаємо, вчора, 9 грудня Кабмін затвердив програму діяльності уряду.

http://ua.racurs.ua/news/40813-reforma-ohorony-zdorov-ya-v-ukrayini-maut-namir-modernizuvaty-vsi-likarni-za-dva-roky

Немає коментарів: