ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 15 грудня 2014 р.

Уряд запланував радикальні зміни в галузі охорони здоров'я України


Журналісти ТСН провели день із новим главою МОЗ України і побачили, як змінилася медицина в Грузії

Медична реформа - одна із обіцянок уряду. Радикальна зміна курсу української медицини  - це економічна свобода лікарень і підготовка до запровадження медичного страхування.
Лікарі шоковані - в лікарнях і поліклініках тільки і говорять, що про масові звільнення і ліквідацію лікарень. Але нічого такого не буде, пообіцяв кореспонденту ТСН Станіславу Ясинському автор медичної реформи Олександр Квіташвілі. Група ТСН.Тижня провела з міністром охорони здоров'я України один з днів цього тижня - щоб зрозуміти, наскільки серйозні наміри грузинського легіонера в українській політиці.
(Відео: http://tsn.ua/video/video-novini/medichna-reforma-vid-gruzinskogo-ministra.html)

 Міністр говорить, що поки живе в готелі. Активно шукає житло, аби взяти його в оренду. Скоро приїде його родина – на розвідку. До раптового переїзду в Київ родина Квіташвілі готувалася підкорювати Нью-Йорк. Та раптом все змінюється,  і він не встиг навіть захопити в Київ фотографії дружини із сином. Рятують лише знімки в телефоні. Розклад міністра нагадує набиту коробку сірників – власне міністерство, американське посольство, громадські активісти, журналісти, знову МОЗ і так далі – зустрічі, зустрічі, зустрічі. І ніякої стабільності.

Міністр розповідає неприємні нюанси вітчизняної бюрократії: лікарня в зоні АТО на 50 ліжок і досі фінансується за бюджетом 2013 року, хоча на цих ліжках і в коридорах – в 25 разів більше пацієнтів, ніж минулоріч.

Ну, а побачити на власні очі реформи у дії, по суті те, чого чекають від Олександра Квіташвілі як міністра в Україні, вирішив кореспондент ТСН Олексій Бобровников. Тим паче, що сам високопосадовець не раз на запитання, якою він бачить нашу галузь охорони здоров'я, відповідав порадою: "Можна поїхати в Грузію - і подивитися". Журналіст ТСН так і зробив. Як змінилася система охорони здоров'я в Грузії, дивіться в сюжеті програми ТСН.Тиждень.

Немає коментарів: