ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 12 грудня 2014 р.

Страхова медицина для України зараз неможлива – Квіташвілі

Міністр охорони здоров’я
України Олександр Квіташвілі
 

Запровадження в Україні страхової медицини неможливе без реформування мережі лікувальних закладів і зміни моделі їх фінансування, заявив міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі.

«Поки не буде трансформовано мережу лікарень, не видається можливою робота страховки, оскільки економічна модель, залучена в оплаті праці лікарів, неправильна», – заявив він.

За його словами, приватні страхові компанії не погодяться працювати в нинішніх умовах фінансування системи охорони здоров’я України, а створювати державну страхову компанію МОЗ не має наміру.

«Спочатку треба реформувати мережу, потім податкову систему, щоб роботодавці могли купувати страхові поліси для своїх працівників», – сказав він.

При цьому Квіташвілі зауважив, що є прихильником збереження державних цільових програм. «Я за цільові програми, оскільки цільова допомога має бути надана тим, хто її потребує. Є люди, які мають важкі захворювання, або бідні. Має бути державна страховка за цільовими програмами, зокрема, якщо є хронічні або важкі захворювання, які дуже дорого лікувати. Страховка вважає, що ризик такого захворювання є в усіх, тому дешевше, якщо такі випадки фінансуватиме держава – це буде дешевше й ефективніше», – сказав міністр.

Раніше цього тижня, презентуючи програму дій уряду прем’єр Арсеній Яценюк заявив, що в Україні буде запроваджене медичне страхування. Про терміни, в які це планують здійснити, голова уряду не сказав.

Новим міністром охорони здоров’я України став грузин Олександр Квіташвілі.

http://www.radiosvoboda.org/content/article/26739417.html

Немає коментарів: