ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 26 грудня 2014 р.

Для закупівель вакцин через ЮНІСЕФ необхідно змінити до 8 законів, - МОЗ


Для здійснення закупівель вакцин через міжнародну організацію ЮНІСЕФ необхідно змінити до 7-8 законів. Про це сьогодні під час засідання комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я повідомив профільний міністр Олександр Квіташвілі, передає кореспондент РБК-Україна.

"Для того, щоб цю ідею здійснити, треба міняти закони... починаючи з держзакупівлі. Перелік, по-моєму, 7 або 8 законів", - заявив Квіташвілі.

При цьому він також зазначив, що Міністерство охорони здоров'я буде виносити закони, які стосуються державних закупівель, на розгляд Верховної Ради у єдиному пакеті по закінченні формування бюджету.

Нагадаємо, раніше Квіташвілі заявляв, що в МОЗ працюють над створенням агентства з держзакупівель в медицині.

http://medicine.rbc.ua/ukr/dlya-zakupok-vaktsin-cherez-yunisef-neobhodimo-izmenit-do-26122014145600

Немає коментарів: