ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 23 грудня 2014 р.

МОЗ перевалив за 2 мільярди: ліки для хворих на ВІЛ та рак, потрібні цього року, прийдуть до пацієнтів лише літом-2015


Міністерство охорони здоров’я України 8-15 грудня за результатами тендерів уклало низку угод на постачання лікарських препаратів та медичного устаткування на 331,74 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Усі тендери проводились в рамках закупівельної компанії на 2014 рік. Однак через затягування тендерів з боку міністерства та окремих фармкомпаній цього року МОЗ проводить закупівлі найдовше у порівнянні з минулими роками. Першу тендерну угоду було укладено лише у серпні. Зараз завершились укладанням угод закупівлі на 2 169,97 млн грн.
При цьому на деяких з останніх тендерах (наприклад, по закупівлі засобів для лікування онкологічних хворих, реагентів для визначення кількості СД4+ лімфоцитів у ВІЛ-інфікованих пацієнтів) МОЗ вказувало термін постачання ліків як «2014 рік, або протягом 180 днів з дня оплати». Це однозначно передбачає, що ліки можуть прийти до хворих лише у другому півріччі 2015 року, а не цього року, як було потрібно. Оскільки держказначейство дозволяє оплату ліків лише після остаточного укладання тендерних угод. А це відбулось лише всередині грудня.

Найбільші підряди 8-15 грудня отримали:
ТОВ «Біомедінвест» – 68,10 млн грн.
ТОВ «Вектор Фарма» – 63,03 млн грн.
ТОВ «Людмила – Фарм» – 60,15 млн грн.
ТОВ «Компанія «Укроптпостач» – 36,24 млн грн.
ТОВ «Фармадіс» – 26,36 млн грн.
ТОВ «Ювіс» – 23,98 млн грн.
ТОВ «Медична Торгівельна Компанія» – 13,72 млн грн.
Решту 40,16 млн грн. розділили десять компаній.

Нагадаємо, 2 грудня новим міністром охорони здоров’я призначено Олександра Квіташвілі, який раніше очолював аналогічне міністерство у Грузії.

для збільшення - натиснути на зображенняhttp://nashigroshi.org/2014/12/22/moz-perevalyv-za-2-milyardy-liky-dlya-hvoryh-na-vil-ta-rak-potribni-tsoho-roku-pryjdut-do-patsijentiv-lyshe-litom-2015/

Немає коментарів: