ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 1 грудня 2014 р.

В.о. міністра охорони здоров'я підтримав вимоги фармацевтів


                                         

Шановні однодумці!
          Під час нашого страйку уповноважений представник Кабінету Міністрів  України повідомив нас про бажання виконуючого обов’язків  міністра охорони здоров’я   Василя Васильовича Лазоришеньця  зустрітися з керівником нашої асоціації.

       Сьогодні, 21 листопада 2014 року, така зустріч відбулася. На цій зустрічі була доведена позиція та вимоги членів нашої асоціації.  Усі наші вимоги оприлюднені на цьому сайті.
 
  Також виконуючому обов’язки міністра  були надані усі інформаційно-аналітичні матеріали, які стосувалися тематики цієї зустрічі.

Підсумок цієї розмови підбив в.о. міністра  Лазоришенець В.В: « Я на 100 відсотків підтримую Вас! Я абсолютно на Вашому боці , їх усіх треба гнати в шию. Сидять тут і нічого не роблять!» 

    Так що, шановні колеги, маємо надію, що у фармацевтичній галузі, такі відбудуться зміни на краще! Слава Україні!

Немає коментарів: