ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 19 листопада 2014 р.

Лист Голови ГО «ВО МФАФР» Олени Прудникової до Президента України Петра Олексійовича Порошенко

                                                                     Президенту України
                                                            Порошенко П.О.
                   
       
                                   Шановний Петро Олексійовичу!


            ГО «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ «МИКОЛАЇВСЬКА ФАРМАЦЕВТИЧНА АСОЦІАЦІЯ ФАРМРАДА», фізичні особи – підприємці та фармацевти різних регіонів України прибули до м. Києва з метою висловити свою громадянську позицію по низці проблемних питань фармацевтичної сфери.

      Учасники заходів висувають наступні вимоги та пропозиції:
   
       1. Відставка голови  Державної служби України з лікарських засобів Пасічника М.Ф. та його першого заступника Алексєєвої О.А., які лобіюють інтереси представників великого аптечного бізнесу, обмежують розвиток та права малого підприємництва, ініціюють зміни у регуляторні акти, що можуть поглибити кризу у фармацевтичній сфері.  Керівництво Держлікслужби  намагається  перетворити  Громадську раду при цьому органі у «КАРМАННУ», шляхом внесення змін до положення. Маючи досвід роботи  в часи КУЧМИ- МЕВЕДЧУКА-ЯНУКОВИЧА, пан Пасічник намагається закрити рота громадським організаціям, яки висловлюють критику на його адресу.
        2. Люстрація керівників територіальних органів Держлікслужби України. Погодження призначень керівництва із громадськістю шляхом надання погоджувальних повноважень Громадській Раді при Держлікслужбі.
        3. Реорганізація Держлікслужби, оптимізація її штату.
        4. Недопущення прийняття змін у Ліцензійні умови провадження діяльності, якими планується дозволити зберігання у аптечних закладах лікарських засобів та супутніх товарів, що їм не належать. Вказані зміни створюють ризики поширення обігу фальсифікованих, незареєстрованих, неякісних лікарських засобів.
        5. Одночасно ГО «ВОМФАФР» пропонує спонукати Держлікслужбу нарешті прийняти запропоновані ГО зміни щодо позбавлення аптек ліцензії за торгівлю лікарськими засобами без наявності документів на їх походження (виробника), джерело постачання (дистриб’ютор),  документів щодо їх якості. Вказана пропозиція пропонується понад три роки поспіль! Проте блокується Пасічником М.Ф. спочатку у якості голови ВГО «АПАУ», а натепер у якості голови Держлікслужби України.
         5. Повне, або часткове (на ланці оптовий/роздрібний продаж) скасування норм щодо нарахування ПДВ на лікарські засоби та вироби медичного призначення. Вимога спрямована на зниження цін на лікарські засоби, зменшення фінансового навантаження на споживачів-пацієнтів.
         6. Гарантування прав малого підприємництва, закріплених законами України.
         7. Посилення контролю за обігом кодеїновмісних препаратів.

Відповідні вимоги, із аргументацією позицій та копіями підтверджувальних документів, передані Кабінету Міністрів України та керівництву МОЗ України (копія додається).
Просимо Вашого сприяння у вирішенні поставлених у зверненні  питань, зокрема стосовно захисту прав малого підприємництва та громадян-споживачів.  

З повагою та надією на порозуміння,
Від імені фармацевтів- учасників мітингу
Голова ГО «ВОМФАФР»                                          Олена Пруднікова  

Немає коментарів: