ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 24 листопада 2014 р.

Фармацевти під Кабміном: Є загроза продажу фальсифікованих ліків


Фото: Кадр из видео: "Пікет фармацевтів під Кабміном"
  • Під Кабміном кілька десятків фармацевтів протестують проти корупції в МОЗ.
Близько 40 фармацевтів з різних областей пікетують Кабмін, вимагаючи зупинити корупцію в Міністерстві охорони здоров'я.

Пікетники заявляють, що у зв'язку зі сформованою ситуацією в галузі, в країні з'явилася загроза реалізації фальсифікованих ліків.

"Сьогодні є загроза реалізації фальсифікованих ліків. Вносяться зміни до ліцензійних умов щодо відповідального зберігання. Що це означає? Це означає, що завтра в аптеці можна буде купити фальсифіковані ліки, тому що суб'єкт буде отримувати чужий товар, іслужба не зможе це перевірити, тому що відповідно до закону про контроль, перевіркамає проходити за місцем здійснення діяльності", - заявила керівник всеукраїнського ГОФармрада Олена Прудникова.

У такому стані речей вони звинувачують главу Державної служби з лікарських засобівМихайла Пасічника, а також вимагають люстрації всіх територіальних начальниківДержлікслужби.

Учасники акції заявляють, що вже підготували звернення з вимогами і готові передатийого прем'єру Яценюку.


Нагадаємо, що місяць тому будівлю Кабміну два дні поспіль пікетували пенсіонери з вимогою підвищити пенсії, повернути субсидії і забезпечити опалення взимку вквартирах.

http://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/3445706-farmatsevty-pid-kabminom-ye-zahroza-prodazhu-falsyfikovanykh-likiv

Немає коментарів: