ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 11 листопада 2014 р.

Висновки про відповідність медичних імунобіологічних препаратів вимогам державних і міжнародних стандартів видаватиме Держлікслужба України


Міністерство охорони здоров’я України інформує, що наказ МОЗ України від 01.10.2014 № 698 «Про затвердження Порядку здійснення контролю за відповідністю імунобіологічних препаратів, що застосовуються в медичній практиці, вимогам державних і міжнародних стандартів», зареєстровано у Міністерстві юстиції 29 жовтня 2014 року за № 1356/26133 (далі – наказ МОЗ України від 01.10.2014 № 698).

Наказ МОЗ України від 01.10.2014 № 698 розроблений МОЗ України спільно з Державною службою України з лікарських засобів з метою приведення порядку здійснення державного контролю за якістю медичних імунобіологічних препаратів у відповідність до вимог чинного законодавства України.

Прийняття наказу МОЗ України від 01.10.2014 № 698 загалом сприятиме подальшому розвитку господарської діяльності в країні та забезпеченню населення якісними, ефективними медичними імунобіологічними препаратами.

Реалізація наказу МОЗ України від 01.10.2014 № 698 сприятиме покрашенню умов для ведення підприємницької діяльності та підвищенню рівня співпраці суб’єктів господарювання та державних органів, які здійснюють державний контроль за якістю медичних імунобіологічних препаратів, на фармацевтичному ринку та уніфікує процедуру державного контролю за якістю медичних імунобіологічних препаратів.

Наказом МОЗ України від 01.10.2014 № 698 передбачено, що контроль за відповідністю імунобіологічних препаратів, що застосовуються в медичній практиці, вимогам державних і міжнародних стандартів здійснюється центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері контролю якості та безпеки лікарських засобів та його територіальними органами за місцем провадження господарської діяльності заявника.

Державний контроль за якістю медичних імунобіологічних препаратів, що був розпочатий відповідно до направлення МОЗ України, а саме до набрання чинності наказу МОЗ України від 01.10.2014 № 698, буде завершено видачею Міністерством охорони здоров’я України висновку про відповідність медичного імунобіологічного препарату показникам якості, згідно Порядку здійснення державного контролю за якістю медичних імунобіологічних препаратів, які використовуються, виробляються або пропонуються до застосування в медичній практиці в Україні, затвердженого наказом МОЗ України від 06.12.2001 № 486.

З моменту набрання чинності наказу МОЗ України від 01.10.2014 № 698 для отримання висновку про відповідність медичного імунобіологічного препарату вимогам державних і міжнародних стандартів необхідно звертатись до Державної служби України з лікарських засобів та її територіальних органів.

Наказ МОЗ України від 01.10.2014 № 698 набирає чинності з дня офіційного опублікування.

Прес-служба МОЗ України

Немає коментарів: