ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 17 листопада 2014 р.

В Україні можуть з'явитися лікарні на колесах


В Україні розробляється система «мобільних клінік». Про це українським ЗМІ повідомила кандидат у народні депутати і радник Президента Ольга Богомолець.

«Я веду переговори з Всесвітньою організацією охорони здоров’я та з іншими міжнародними організаціями, для того, щоб вони допомогли нам створити на базі не державної, а громадської, неприбуткової організації, мережу пересувних клінік по Україні», – повідомила Богомолець.

Такі клініки, за її словами, будуть їхати через кожен районний центр з безкоштовними ліками від ВООЗ і роздавати їх людям, якщо встановлений діагноз, а також матимуть необхідний мінімум обладнання.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Президент підписав закон «Про внесення змін до Закону України «Про лікарські засоби» щодо обігу лікарських засобів та державного контролю якості ввезених на територію України лікарських засобів».

Крім того, стало відомо, що парламент і коаліція будуть жорстко контролювати діяльність міністрів.

http://news.finance.ua/ua/news/~/338248

Немає коментарів: