ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 14 листопада 2014 р.

В столиці впроваджується новий механізм забезпечення хворих інсуліномЗа інформацією Департаменту охорони здоров’я м. Києва, невдовзі в столиці має запрацювати система, що гарантуватиме хворим на цукровий діабет постійне забезпечення життєво необхідними препаратами інсуліну.

Мова йде про реімбурсацію – відшкодування вартості препаратів у аптечній мережі.

«Сьогодні немає сумнівів, що механізм централізованих закупівель не дозволяє забезпечувати пацієнтів необхідними ліками відповідної якості. Тож необхідно якнайшвидше змінювати таку практику на більш ефективну», - зазначає директор Департаменту охорони здоров’я Михайло Риган.

За його словами впровадження реімбурсації гарантуватиме безперебійне забезпечення хворих на цукровий діабет необхідними лікарськими препаратами та значно наблизить вітчизняну систему охорони здоров’я до європейських стандартів.

Наразі фахівці Департаменту практично закінчили формування єдиного електронного реєстру пацієнтів, хворих на цукровий діабет. Це перший вагомий крок на шляху запровадження реімбурсації, бо дозволяє точно враховувати реальні потреби киян у ліках, а також підходити до цих потреб більш індивідуально.

Довідково

Сьогодні в столиці зареєстровано близько 85 000 осіб, хворих на цукровий діабет, з них понад 12 000 осіб приймають інсулін. Фахівці стверджують, що кількість людей з недіагностованою патологією перевищує кількість виявлених пацієнтів у 3-4 рази.

Прес-служба МОЗ України

Немає коментарів: