ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 10 листопада 2014 р.

За період з 3 до 7 листопада в регіони доставлено лікарські засоби та вакцини на загальну суму 2 млн 699 тис грн.За інформацією ДП «Укрвакцина» МОЗ України протягом 5-7 листопада до регіонів України поставлено лікарських засобів та вакцин на суму 2 699 442,03 грн.

Зокрема, йдеться про забезпечення галузі за наступними напрямками:

- «Національний план дій щодо Конвенції ООН про права дитини» в частині «Централізована закупівля медикаментів для дітей, хворих на хронічний вірусний гепатит» - на суму 76 932 грн;

- «Централізована закупівля імунобіологічних препаратів для проведення імунопрофілактики населення» - на суму 1 740 675 грн (закупівля 2013 р. «пріорикс» – 875 897 грн, закупівля 2014 р. (20%) - 865 777 грн).

- «Централізована закупівля медикаментів для антиретровірусної терапії дорослих, підлітків і дітей» (перерозподіл за 2013 р.) – на суму 881 834 грн.

Прес-служба МОЗ України

Немає коментарів: