ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 7 листопада 2014 р.

МОЗ додатково закупив ліки і медвироби на суму майже 280 млн грн


За останні два робочих дня Міністерством охорони здоров’я України додатково акцептовані тендерні пропозиції на суму маже 280 млн грн. Про це повідомили в прес-службі МОЗ.

Йдеться про закупівлю препаратів та виробів медичного призначення за напрямками: дитяча онкологія – на суму 75,2 млн грн., доросла онкологія – 52,4 млн грн, туберкульоз – 148,6 млн грн.

Станом на 5 листопада в Антимонопольному комітеті залишаються заблокованими пропозиції на загальну суму 59,3 млн грн. (Закупка ендопротезів – 21,9 млн грн, доросла онкологія – 36,1 млн грн, контрацептиви – 1,3 млн грн).

За матеріалами УНН
news.finance.ua

Немає коментарів: