ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 12 листопада 2014 р.

Уряд виділив понад 10 млн грн. для хворих, які потребують гемодіалізу


Про це свідчить Розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2014 р. за № 1070-р «Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету».

В урядовому документі, зокрема, зазначено: «Виділити 10 530 тис. гривень для здійснення невідкладних заходів із забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення хворих, які потребують гемодіалізу, з числа осіб, що переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, у тому числі Дніпропетровській облдержадміністрації — 6 240 тис. гривень, Харківській облдержадміністрації — 1 872 тис., Чернігівській облдержадміністрації — 1 014 тис., Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міськдержадміністрації) — 1 404 тис. гривень. Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету».

Вказане розпорядження Кабінету Міністрів України опубліковане на Урядовому порталі.

Нагадаємо, що відповідно до Бюджетного Кодексу, МОЗ України здійснює державні закупівлі лікарських засобів та виробів медичного призначення виключно на виконання Загальнодержавних цільових програм (перелік http://www.moz.gov.ua/ua/portal/mtps_purchasing_and_supply).

Забезпечення ліками та виробами медичного призначення комунальних та державних закладів охорони здоров’я та їх утримання в рамках територіальних одиниць (лікарні, поліклініки, центри, амбулаторії тощо) здійснюється виключно за кошти місцевих бюджетів. За кошти місцевих бюджетів також здійснюється виконання деяких лікувальних програм, таких як забезпечення хворих на ниркову недостатність витратними матеріалами для проведення гемодіалізу, забезпечення інсулінами хворих на цукровий діабет тощо.

Тому, незважаючи на складну політичну та економічну ситуацію, Уряд виділив з резервного фонду понад 10 млн грн. на витратні матеріали для гемодіалізу для Дніпропетровської, Харківської, Чернігівської областей та м. Києва, що дозволить забезпечити 135 пацієнтів на 6 місяців гемодіалізом.

Таке рішення було прийнято задля забезпеченням тимчасово переміщених осіб з різних регіонів та зняття фінансового навантаження з місцевих бюджетів, оскільки ця функція покладена саме на регіональні органи самоврядування.

Прес-служба МОЗ України

Немає коментарів: