ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 27 жовтня 2014 р.

Запит щодо існуючих ФОПВідкритий запит «Всеукраїнського об'єднання «Миколаївська фармацевтична асоціація ФАРМРАДА» до ГоловиФО Державної служби України з лікарських засобів Пасічнику М.Ф.

№__00042_ від _25. 09. 2014р.                 Голові Державної служби
                                                                України з лікарських засобів
                                                                      Пасічнику М.Ф.


На підставі статті 20 Закону України «Про об'єднання громадян», статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації», прошу Вас надати, у передбачений законом термін, наступну письмову інформацію:

1. Кількість ФОП, що здійснюють роздрібну реалізацію лікарських засобів.
2. Кількість юридичних осіб, що здійснюють роздрібну реалізацію лікарських засобів.
3. Загальна кількість аптек, аптечних пунктів, які належать ФОП, з них аптек та аптечних пунктів розташовано в селах, селищах та СМТ.
4. Загальна кількість аптек, аптечних пунктів, які належать юридичним особам, з них аптек та аптечних пунктів розташовано в селах, селищах та СМТ.
5. Кількість виявленого фальсифікату у діяльності ФОП та юридичних осіб за 2013.
6. Кількість перевірених суб'єктів господарювання за 2013 рік на предмет додержання Ліцензійних вимог (окремо ФОП та  юридичні особи роздрібного продажу лікарських засобів).
7. Кількість виявлених порушень за цими перевірками окремо по ФОП та юридичним особам.
8. Кількість перевірених суб'єктів господарювання за 2013 рік на предмет додержання контролю якості (окремо ФОП та  юридичні особи роздрібного продажу лікарських засобів).
9. Кількість виявлених порушень за цими перевірками окремо по ФОП та юридичним особам.


З повагою,
Голова ГО «ВОМФАФР»                           Олена Пруднікова

№041__ від _25 09. 2014р.                    
    Голові Державної служби 
 України з лікарських засобів
     Пасічнику М.Ф.
                   
15.09.2014 року у газеты Аптека online.ua розміщено Ваш виступ щодо поточної діяльності Держлікслужби України. Зокрема, Вами зазначено, що протягом 8 місяців 2014 року Держлікслужбою надано 532 розпорядження про заборону реалізації (торгівлі), зберігання та застосування лікарських засобів, а саме:

1. 84 розпорядження про заборону 70 серій 47 найменувань неякісних лікарських засобів;
2. 84 розпорядження про заборону 101 серії 56 найменувань фальсифікованих лікарських засобів;
3. 184 розпорядження про заборону 290 найменувань незареєстрованих лікарських засобів;
4. 128 розпоряджень про заборону 224 серій 99 найменувань лікарських засобів у зв'язку із закінченням терміну тимчасової заборони.
5.
З огляду на постійне звинувачення окремих посадових осіб та деяких громадських організацій у таких порушеннях представників малого бізнесу, на підставі статті 20 Закону України «Про об'єднання громадян», статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації», прошу Вас надати, у передбачений законом термін, наступну письмову інформацію:

Кількість ФОП - ліцензіатів, яким Держлікслужбою у зазначений період часу надано розпоряджень по пунктам 1-4 (кількість окремо по кожному пункту);
Кількість юридичних осіб - ліцензіатів яким Держлікслужбою у зазначений період часу надано розпоряджень по пунктам 1-4 (кількість окремо по кожному пункту);
Кількість ФОП без ліцензій, яким Держлікслужбою у зазначений період часу надано розпоряджень по пунктам 1-4 (кількість окремо по кожному пункту);
Кількість юридичних осіб без ліцензій, яким Держлікслужбою у зазначений період часу надано розпоряджень по пунктам 1-4 (кількість окремо по кожному пункту);
Чи встановлено станом на 20.09.2014 року походження 101 серії 56 найменувань фальсифікованих лікарських засобів?
Якщо встановлено повністю або частково, то на території якої країни здійснюється виробництво фальсифікату?
Чи встановлено юридичних осіб, або ФОП (зареєстрованих на території України), які здійснювали виробництво фальсифікату та яке між ними кількісне співвідношення  у цьому процесі.

Якщо по вказаним фактам порушені кримінальні справи та йде слідство, вважаємо, що витребувана узагальнена цифрова інформація (без назв юридичних осіб та ПІБ ФОП) не є закритою та не шкодить ходу слідства.


З повагою,
Голова ГО «ВОМФАФР»                              Олена Пруднікова
Немає коментарів: