ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 27 жовтня 2014 р.

Черговий канал виготовлення фальсифікованих ліків з контрабандної сировини викрито на Дніпропетровщині

Черговий канал виготовлення фальсифікованих ліків з контрабандної сировини викрито на Дніпропетровщині. За інформацією прес-центру СБУ, у Дніпропетровській обл. викрито протиправну діяльність міжрегіональної організованої групи з числа мешканців Кривого Рогу та Харкова, які організували підпільну лабораторію, де з контрабандної сировини виготовляли фальсифіковані лікарські засоби.

Встановлено, що для фальсифікатів контрабандним шляхом завозили китайську сировину, а готову продукцію з приховуванням від митного контролю постачали до європейських країн. Слідчими УСБУ у Дніпропетровській обл. розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 201 (контрабанда) Кримінального кодексу України.

У рамках кримінального провадження затримано 3 зловмисників. Під час санкціонованих обшуків за місцем проживання контрабандистів було виявлено та вилучено велику кількість лікарських засобів сумнівного походження, а також 10 тис. пігулок та 5 тис. ампул анаболічних стероїдних препаратів (діючі речовини — метандієнон, нандролон). Також у гаражі, що належить одному з учасників угруповання, виявлено підпільну лабораторію з якої вилучено: обладнання для виробництва, пакування, сировину, що використовувалась для виробництва пігулок; понад 20 тисяч порожніх ампул, наклейок та прес-форм, які застосовувалися в технологічному циклі.

За висновками фахівців загальна вартість вилучених препаратів та обладнання на чорному ринку становить майже 450 тис. грн.

Обіг метандієнону та нандролону у нашій державі регулюється наказом МОЗ України від 31.08.2007 р. № 511 «Про затвердження великих та особливо великих розмірів отруйних та сильнодіючих лікарських засобів, які знаходяться у незаконному обігу».

Нагадаємо, що минулого тижня СБУ в Харкові припинила потужне виробництво фальсифікованих ліків з контрабандних речовин.

За матеріалами http://www.sbu.gov.ua

Немає коментарів: