ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 16 березня 2013 р.

Позиція асоціації

14.02.2013 року  у щотижневику Аптека online. ua  розміщено пропозиції Аптечної професійної асоціація України (далі — АПАУ) щодо оприлюднених на офіційному сайті МОЗ України 18.01.2013 р. та 23.01.2013 р. для громадського обговорення проектів змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами (стосовно вимог до діяльності аптечних закладів та створення умов доступу до них осіб з обмеженими фізичними можливостями). На превеликий жаль, АПАУ при розробці пропозицій, обрано стратегію захисту інтересів виключно аптечних мереж. У якості розмінної монети, знов таки, стали підприємці-спрощенці, інтереси яких, досі не захищає жодна всеукраїнська асоціація. ГО «МОФАФР», яку я очолюю також приймала активну участь в обговоренні проектів, піддавало різкій критиці проект від 18.01.2013 року. Більшість норм істотно зачіпало інтереси, як великого так і малого бізнесу, інтереси споживачів.   Хоча були відмічені й позитивні сторони проекту,  асоціація як і АПАУ не бачила перспектив його прийняття у запропонованій авторами редакції. Однак задекларована у лютому позиція АПАУ не може знайти підтримки у представників малого підприємництва, інтереси яких відстоює ГО «МОФАФР» та інші регіональні асоціації. Вірю, що до нас приєднаються і жителі сільської місцевості і підприємці-спрощенці інших галузей. Справа йде про боротьбу за виживання на фармацевтичному ринку підприємців, для яких  малий аптечний бізнес став справою життя. Прикро констатувати цей факт, оскільки спільні позиції всіх громадських та професійних асоціацій давали більш реальний шанс нарешті врегулювати всі спірні питання фармацевтичної галузі. Відверте бажання аптечних мереж позбутися конкурентів, що займають невеликий відсоток ринку, вкотре поклало край цим надіям. Довожу до вашого відому критику та аргументацію змін по відношенню до пропозицій АПАУ у форматі таблиці Аптечної професійної асоціація України.


Немає коментарів: