ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 22 листопада 2012 р.

Перевірки!


Шановні колеги!

За повідомленнями  представників МВС та Державної служби України з Лікарських засобів, здійснених у засобах ЗМІ, у Львівській області та декількох інших областях виявлено факти  реалізації фальсифікату лікарських засобів. У зв'язку із цим на території України планується проведення перевірок наявності таких засобів у роздрібній мережі. Пропонуємо вам самостійно перевірити наявний асортимент та його  залишки, за наведеним у додатку переліком. У разі збігання ознак доцільно розмістити підозрілі лікарські засоби у карантин та звернутися до територіального органу Державної служби України з лікарських засобів з відповідним повідомленням про такий факт. Це не тільки допоможе слідству по справі, але убереже вашу ділову репутацію, підвищить довіру населення та органів державного контролю до учасників фармацевтичного ринку. Натепер із за дій недобросовісних суб'єктів ринку довіра споживача похитнулась, що дає підстави органам влади увести репресивні заходи. 
За всіма питанням звертайтесь до голови ГО Миколаївська обласна фармацевтична асоціація «ФАРМРАДА» за телефоном (050) 6514011   Пруднікової Олени Євгенівни.

Скачати перелік

Немає коментарів: